Про нас
Elmár Sailing – це ком'юніті людей, закоханих у яхтинг. Ми організовуємо душевні мандрівки морями та океанами в Європі, Азії та Америці. Навчаємо капітанів та видаємо офіційні ліцензії.

Засновник – Сергій Алмер, який колись просто закохався у море і тепер живе з місією поділитися кайфом від яхтингу з якомога більшою кількістю людей.

“Після яхтингу ви не захочете просто відпочивати в готелі. Відчуття свободи приваблює, і кожного разу відчуваєш повне перезавантаження”
Команда
На борту немає гостей або клієнтів.
Усі ми разом і є командою.
Сергій Тарасов - капітан
Професійний шкіпер з досвідом 5 років. Був капітаном на 15 яхтингах у Греції, Туреччині, Хорватії, на Канарських островах. Пройшов на яхті 5000+ морських миль.

Сергій Алмер - капітан
Професійний шкіпер з досвідом 4 роки. Капітанську ліцензію отримав у Royal Yacht Association (RYA) в Ірландії. Пройшов на яхті 10 000+ морських миль. Проходив Атлантичний та Індійський океани.
Підприємець, керівник двох бізнесів. Закохана у яхтинг. Помічник капітана. Відповідає за те, щоб усі були ситі, задоволені та розслаблені.
Єва Висоцька - організатор
Дошка емоцій
Яхтинг — це не для всіх.
У нас на борту має бути гармонійна атмосфера серед людей з однаковими цінностями. Саме тому перед кожною пригодою ми проводимо індивідуальні інтерв‘ю з потенційними членами команди.
Клас! Залиши свої контакти
Номер телефона
Made on
Tilda